YETKİLİ SATICI BAŞVURU FORMU

Sayın Suzuki Otomobil Yetkili Satıcı Adayı,
Öncelikle firmamıza yapmış olduğunuz yetkili satıcılık başvurunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuzu değerlendirebilmek için aşağıdaki bilgilere ihtiyacımız var. Lütfen gerekli bilgileri eksiksiz olarak doldurunuz ve bu formu tarafımıza e posta yolu ile iletiniz. Önerdiğiniz showroom ve servisin içeriden ve dışarıdan fotoğraflarını da tarafımıza iletiniz.


Firma Adı *
Firma Sahibi Adı - Soyadı *
Ortaklık Yapısı,Ortakların Adı Soyadı(varsa)
Firma Vergi Dairesi / Vergi Numarası *
Ulaşabileceğimiz Telefon Numaraları (İş) *
Ulaşabileceğimiz Telefon Numaraları (Cep) *
E posta Adresi *
Yetkili Satıcılık Deneyimi (yıl) *
Varsa hangi marka bayilikler var
Varsa marka bazında satış adetleri
Yetkili Satıcılık Talep Ettiğiniz İl *
Bayilik Talep Ettiğiniz İlçe (Varsa)
YS Showroom açık adresi *
Showroom alanı *
Suzuki teşhir alanı *
Servis alanı *
Sağlamayı planladığınız Teminat Tutarı *
Güvenlik Kodu Güvenlik Kodu
İşbu Form yoluyla doldurduğunuz kişisel bilgileriniz, iradi beyanınız doğrultusunda; Suzuki Motorlu Araçlar Pazarlama A.Ş. (Suzuki) ve “www.suzuki.com.tr” internet sitesinde adı geçen Suzuki yetkili satıcı ve servislerimiz tarafından düzenlenen kampanyalar, yeni araç, yedek parça, aksesuar tanıtımları, bakım hatırlatmaları, marka ortaklıkları ve yol yardım bilgilendirmeleri, satış, pazarlama ve showroom aktiviteleri, özel gün kutlamaları, satış ve servis memnuniyet anketi vb. sair memnuniyet ve kalite amaçlı bilgilendirme ve pazarlama faaliyetlerinde size daha iyi hizmet verebilmek için SMS, e-posta, telefon, posta kanallarımızda kullanılacaktır. İşbu form ile bizimle paylaştığınız kişisel verileriniz, “www.suzuki.com.tr” internet sitemizde yer alan aydınlatma metnindeki prensiplere göre işlenecek ve aktarılacaktır. Kişisel verilerinize ilişkin hak ve talepleriniz ile ilgili detaylı bilgiye “www.suzuki.com.tr” internet sitesinden ulaşabilirsiniz.
Suzuki Motorlu Araçlar Pazarlama A.Ş ve onun altındaki markalar ile ona bağlı online portaller ile işbirliği yapılan markalara ait ürün ve hizmetler ile ilgili bülten, kampanya ve promosyonlara yönelik e-posta/SMS/ telefon almak istiyorum.