Paylaş:

VanVan Ruhunu Yakalayın!

VanVan 125, alçak ve uzun yapılı şık tasarımıyla sizi, hayallerinizi özgürce yaşamaya davet ediyor. Uzun aks aralığına sahip şasi üzerine yerleşen geniş ve alçak selesi ve ayrıca geniş gidonları, rahat bir sürüş için ferah bir pozisyon oluşturuyor. Dinamik diş yapısına sahip geniş lastikler gerek sahil yollarında gerekse kırsal yollarda yumuşak bir sürüş sağlıyor. Karşınızda: özgürlük ruhuna adanmış, aksiyona daima hazır, şık ve kompakt bir motosiklet. VanVan ruhunu yakalayın.

 • 125 cm3 , 4 zamanlı, 1 silindirli, hava soğutmalı motor hızlı tepki için tasarlandı.
 • Yakıt enjeksiyon, emme/egzoz sistemi düzenleri ve altı vitesli şanzıman, düşük-orta güç aralığı ve sokak dostu güç özelliklerini ön plana çıkaracak şekilde ayarlandı.
 • Özenle seçilmiş dişli oranları her vites geçişinde yumuşak hızlanma sağlar.
 • Çalıştırma kolaylığı sağlayan düğmeli elektrikli marş. Yakıt enjeksiyonu ve katalizör, emisyonları azaltmaya yardımcı olur.
 • Geniş, ferah ve bolca minder dolgulu sele ve 770 mm sele yüksekliği, hem sürücü hem de artçı için konforlu bir seyahat sağlar.
 • Zarif yapılı 6,5 litre yakıt deposu.
 • Lastik muhafazalı geniş ayaklıklar konforu artırır
 • Kullanışlı tek-parça tutunma demiri/günlük alışveriş poşetleriniz veya hafta sonu seyahat aksesuarlarınız için, bagaj kancalarına sahip bagaj taşıyıcı.
 • 33 mm iç borulu teleskopik ön çatallar ve 136 mm tekerlek hareketi sağlayan tek amortisörlü arka süspansiyon sayesinde çevik yol tutuş performansı.
 • Alüminyum jantlı 18 inç 130/180 geniş ön lastik ve 14 inç 180/80 ekstra geniş arka lastik; her ikisi de dinamik ve ayırt edici diş yapısına sahip.
 • Çift-piston kaliperli ön disk fren ve arka kampanalı fren yüksek durma gücü sağlar.
 • 60/55W yuvarlak kompakt far ve şık, dikkat çekici tasarımlı arka lamba grubu.
 • Siyah yüzeyi ve karanlıkta yeşil renkte parlayan beyaz rakamlarıyla kolayca okunan hız göstergesi.

VANVAN 125

Teknik Özellikler

Motor tipi Tip: 4 zamanlı, 1 silindirli, hava soğutmalı, SOHC
Motor Hacmi 125 cm3
Çap x Kurs 57.0 x 48.8 mm
Sıkıştırma Oranı 9.2 : 1
Şanzıman 6 vitesli sürekli geçmeli
Toplam Uzunluk 2140 mm
Toplam Genişlik 860 mm
Toplam Yükseklik 1120 mm
Aks Aralığı 1385 mm
Yerden Yükseklik 215 mm
Sele Yüksekliği 770 mm
Yüksüz Ağırlık 128 kg
Süspansiyon
Ön   Teleskopik, helezon yaylı, yağlı amortisörlü
Arka   Salıncaklı tip, helezon yaylı, yağlı amortisörlü
Frenler
Ön   Disk
Arka   Kampana
Lastikler
Ön   130/80-18M/C 66P, şambriyelli
Arka   180/80-14M/C 78P, şambriyelli
Ateşleme Tipi Elektronik ateşleme (Transistörlü)
Yakıt Deposu 6.5 L
Garanti 2 yıl veya 30.000 km
Mavi (YSF)
Siyah (019)
İşbu Form yoluyla doldurduğunuz kişisel bilgileriniz, iradi beyanınız doğrultusunda; Suzuki Motorlu Araçlar Pazarlama A.Ş. (Suzuki) ve “www.suzuki.com.tr” internet sitesinde adı geçen Suzuki yetkili satıcı ve servislerimiz tarafından düzenlenen kampanyalar, yeni araç, yedek parça, aksesuar tanıtımları, bakım hatırlatmaları, marka ortaklıkları ve yol yardım bilgilendirmeleri, satış, pazarlama ve showroom aktiviteleri, özel gün kutlamaları, satış ve servis memnuniyet anketi vb. sair memnuniyet ve kalite amaçlı bilgilendirme ve pazarlama faaliyetlerinde size daha iyi hizmet verebilmek için SMS, e-posta, telefon, posta kanallarımızda kullanılacaktır. İşbu form ile bizimle paylaştığınız kişisel verileriniz, “www.suzuki.com.tr” internet sitemizde yer alan aydınlatma metnindeki prensiplere göre işlenecek ve aktarılacaktır. Kişisel verilerinize ilişkin hak ve talepleriniz ile ilgili detaylı bilgiye “www.suzuki.com.tr” internet sitesinden ulaşabilirsiniz.