Paylaş:

EFSANE YENİDEN DOĞUYOR

İşçiliği ile mükemmel, görünüşüyle olağanüstü görkemli. Maksimum kontrol ve ideal performans için tasarlandı. Sürüş konforunu yeni bir seviyeye taşımak için ince ve hassas işçilikle üretildi. Suzuki KATANA, o tartışmasız bir efsane.

Suzuki KATANA'nın, gövde uzunluğunu ön plana çıkaran keskin hatları ve çarpıcı özelliklerinden, sahip olduğu 150 beygir motorun binici dostu performansına kadar her ayrıntısı sıra dışı bir güzelliğin dışa vurumu.

Yeni KATANA, tasarım unsurları bakımından, 1981 yılında tüm dünyadaki motosiklet kullanıcılarının kalbini çalan ikonik GSX1100S KATANA'ya bir saygı duruşu niteliğinde olmakla birlikte, nefes kesici görünümü ve ilham verici sürüş deneyimi ile tepeden tırnağa modern bir araç.

KATANA

Japon katanası son derece güzel ve kullanması inanılmaz keyifli bir kılıçtır. Hassas işçilik timsali olan bu ünlü kılıç, modern Japon estetiği ile saf güzelliği keskin bir tasarımda bir araya getirir. Bu özelliklerinden dolayı bu kılıç Suzuki KATANA için mükemmel bir motif olmuştur.

KATANA aynı zamanda Suzuki’nin işçilikten ödün vermemeye olan bağlılığını da en iyi şekilde vurgular. Suzuki'nin fark edilir bir güzellik yaratma noktasındaki kararlılığı hem geleneğine saygı göstermesinden hem de tasarım ve teknolojideki en yeni gelişmeleri ürünlerine yansıtmayı hedeflemesinden ileri gelir. Kullanırken binicilerin haz alması için üretilen ve mükemmellik hedefiyle tasarlanan Suzuki KATANA, sürüş deneyiminde yeni bir çağın öncüsü olmaya hazır.

Yeni KATANA çok sayıda ayırt edici tasarım unsuru barındırır. LED far ve LED ön park lambaları, özel tasarımlı gösterge panelini çevreleyen ön grenajın keskin hatlarını ön plana çıkarır. İki renk tonuna sahip konforlu, şık bir seleye sahiptir ve sele kemeri artçıya etkili bir tutunma olanağı sağlar. Arka lamba etkileyici bir ışık düzenine sahiptir ve salıncaktan çıkıntı yapan arka çamurluk aracın arka kısmının düzgün, kompakt ve keskin görünümünü tamamlar. Tüm bu özellikler Yeni KATANA'nın yukarıya doğru kıvrımlı siyah susturucusuyla tamamlanır.

Teknik Bilgiler

Toplam uzunluk 2,130 mm (83.9 inç)
Toplam genişlik 835 mm (32,9 inç)
Toplam yükseklik 1.110 mm (43,7 inç)
Aks aralığı 1.460 mm (57,5 inç)
Yerden yükseklik 140 mm (5,5 inç)
Sele yüksekliği 825 mm (32,5 inç)
Boş ağırlık 215kg (474,0 lbs)
Motor tipi Dört zamanlı, su soğutmalı, DOHC, sıralı dört silindirli
Çap x Strok 73,4 mm x 59,0 mm (2,9 inç x 2,3 inç)
Motor hacmi 999 cm3 (61,0 cu. inç)
Kompresyon oranı 12,2 : 1
Yakıt sistemi Yakıt enjeksiyon‎u
Marş sistemi Elektrikli
Yağlama sistemi Islak karter
Şanzıman 6 vitesli, sürekli kavramalı
Süspansiyon Ön Ters teleskopik, helezon yaylı, yağlı amortisörlü
Arka Bağlantılı tip, helezon yay, yağlı amortisörlü
Kaster açısı / iz mesafesi 25°/100mm (3,9 inç)
Frenler Ön Frenler Ön Disk fren, çift
Arka Disk fren
Lastikler Ön 120/70ZR17M/C (58W), iç lastiksiz
Arka 190/50ZR17M/C (73W), iç lastiksiz
Ateşleme sistemi Elektronik ateşleme (transistörlü)
Yakıt deposu kapasitesi 12,0 L (3,2/2,6 US/Imp)


Bu veriler teknik özellikler ve standart ya da opsiyonel olarak sunulan donanımlar hakkında bilgi verir. Görsellerdeki araçlar Türkiye'de satılan araçlardan donanım açısından farklılık gösterebilir. Suzuki Motorlu Araçlar Pazarlama A.Ş., araçların model, teknik özellik, standart ya da opsiyonel olarak sunulan donanım ve renklerinde haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Sitede yer alan renklerin ton ve parlaklıkları gerçek renklere göre değişiklik gösterebilir. Bu nedenlerle donanım, teknik özellik, açıklama ve görseller ile satışa sunulan araçlar arasında farklılıklar bulunabilir. Bu site, içinde belirtilen özelliklere ilişkin bir taahhüt teşkil etmez. Satın almak istediğiniz aracın özellikleri hakkında güncel ve doğru bilgiye ulaşmak için yetkili satıcılarımızdan bilgi almanızı rica ederiz.

Metalik Mistik Gri
Parlak Siyah
Suzuki Motorlu Araçlar Pazarlama A.Ş ve onun altındaki markalar ile ona bağlı online portaller ile işbirliği yapılan markalara ait ürün ve hizmetler ile ilgili bülten, kampanya ve promosyonlara yönelik e-posta/SMS/ telefon almak istiyorum.