Paylaş:

Gürlemesiyle Klasik - Konforuyla Modern

Yüksek verimle, derinden gelen gürleme. Konforlu sürüş tarzı. Hassas tasarım üzerine zengin boya işçiliği ve göz alıcı krom kaplama. Her noktası, orijinal ve geleneksel gezi motosikleti deneyimi ile modern teknolojinin karşı konulmaz bir birleşimini sunacak şekilde tasarlandı. Karşınızda INTRUDER C800.

 • 805 cm3 yakıt enjeksiyonlu, su soğutmalı, 45 derece V-Motor, yüksek tork için hassas ayarlanmış ve konfor için tasarlanmıştır.
 • Yakıt enjeksiyonu ideal yakıt beslemesi sağlayarak, güç aralığında gaz kelebeği tepkisini ve çıkışı artırmaya yardımcı olur.
 • Gaz kelebeği konum sensöründen yararlanan yüksek teknolojili 3D eşleştirmeli dijital ateşleme sistemi, büyük V-Çift motorun alametifarikası olan düşük devirde yüksek torku artırmaya yardımcı olur.
 • Kaçık eksenli krank pimleri ideal ateşleme aralıkları sağlar.
 • Zarif şekilli, krom kaplamalı ve dirsekli çift egzoz borusu, klasik V-Çift gürlemesiyle birlikte, hassas tork sağlayacak şekilde ayarlanmıştır.
 • Geniş artçı selesi, iki kişiyle sürüş sırasında yüksek konfor sağlar.
 • Gösterge panelinde, uygun konumlu bir vites göstergesi, büyük bir yakıt göstergesi ve bir saat daima görüntülenir.
 • Yüksek verimli, düşük emisyonlu motor ve büyük katalizör,
 • INTRUDER C800’ün Euro 3 emisyon standartlarını karşılanmasını sağlar. Etkileyici, geniş oranlı 5 vitesli şanzıman ve düşük bakımlı mil tahrik düzeni, 15 inç kalın arka tekerleğe gücü verimli bir şekilde aktarır.
 • Kalın, arkaya yatık ön çatallar 140 mm (5,5 in) gibi yüksek bir tekerlek hareketi sağlar.
 • Kademeli etkili monoşok arka süspansiyon, klasik arka süspansiyonsuz gezi motosikletlerinin arka hatlarından esinlenilerek şekillendirilmiştir.
 • Uygun biçimde şekillendirilmiş deri dokulu sele, arkaya yatık gidonlar ve geniş ayak koyma yerleri, çeşitli durumlar için mükemmel sürüş pozisyonu sağlar.
 • Tasarım, gezi motosikleti mirasının zamana meydan okuyan görsel unsurlarını içerir: zengin boya işçiliği, parlak krom kaplama, derin ön ve arka çamurluklar ve yuvarlak uçlar.
 • Parlak, çok reflektörlü far. Dayanıklı, verimli ve kompakt LED arka lamba.

INTRUDER C800

Teknik Özellikler

Motor tipi 4 zamanlı, 2 silindirli, sıvı soğutmalı, SOHC, 45° V-Motor
Motor Hacmi 805 cm3
Çap x Kurs 83.0 mm x 74.4 mm
Sıkıştırma Oranı 9.4 : 1
Şanzıman 5 vitesli sürekli geçmeli
Toplam Uzunluk 2500 mm
Toplam Genişlik 955 mm
Toplam Yükseklik 1110 mm
Aks Aralığı 1655 mm
Yerden Yükseklik 140 mm
Sele Yüksekliği 700 mm
Yüksüz Ağırlık 277 kg
Süspansiyon
Ön   Teleskopik, helezon yaylı, yağlı amortisörlü
Arka   Bağlantı tipli, helezon yaylı, yağlı amortisörlü
Frenler
Ön   Disk
Arka   Kampana
Lastikler
Ön   130/90-16M/C 67H
Arka   170/80-15M/C 77H
Ateşleme Tipi Elektronik ateşleme (Transistörlü)
Yakıt Deposu 15.5 L
Garanti 2 yıl veya 30.000 km
Beyaz - Metalik Gümüş (ARA)
İşbu Form yoluyla doldurduğunuz kişisel bilgileriniz, iradi beyanınız doğrultusunda; Suzuki Motorlu Araçlar Pazarlama A.Ş. (Suzuki) ve “www.suzuki.com.tr” internet sitesinde adı geçen Suzuki yetkili satıcı ve servislerimiz tarafından düzenlenen kampanyalar, yeni araç, yedek parça, aksesuar tanıtımları, bakım hatırlatmaları, marka ortaklıkları ve yol yardım bilgilendirmeleri, satış, pazarlama ve showroom aktiviteleri, özel gün kutlamaları, satış ve servis memnuniyet anketi vb. sair memnuniyet ve kalite amaçlı bilgilendirme ve pazarlama faaliyetlerinde size daha iyi hizmet verebilmek için SMS, e-posta, telefon, posta kanallarımızda kullanılacaktır. İşbu form ile bizimle paylaştığınız kişisel verileriniz, “www.suzuki.com.tr” internet sitemizde yer alan aydınlatma metnindeki prensiplere göre işlenecek ve aktarılacaktır. Kişisel verilerinize ilişkin hak ve talepleriniz ile ilgili detaylı bilgiye “www.suzuki.com.tr” internet sitesinden ulaşabilirsiniz.