Paylaş:

ŞEHİRDEKİ FIRTINA

İyi tasarlanıp üretilen bir motosiklet hem sürücünün tarzını hem de yaşanan zamanı yansıtabilir. Suzuki INAZUMA tam olarak bu motosiklettir. Japoncada yıldırım anlamına gelen INAZUMA, heyecan verici tasarımı ile tüm beklentinizi karşılar

 • 248 cm3 , sıvı soğutmalı, SOHC, sıralı 2 silindirli motor, çeşitli sürüş koşullarına uygunluk için düşük-orta devir aralığında kullanıcı dostu özelliklere sahiptir.
 • Yakıt enjeksiyon sistemi, yakıt tüketimini ve emisyonları azaltmak için, yakıt hacmini ve enjeksiyon zamanlamasını çeşitli sensörlerden alınan bilgiler doğrultusunda elektronik olarak sürüş koşullarına en uygun değerlere ayarlar.
 • Bu özellik aynı zamanda rölanti kararlılığının iyileştirilmesine ve neredeyse doğrusal bir gaz kelebeği tepkisi elde edilmesine de katkıda bulunur ve dengeli bir performans sağlar.
 • Altı vitesli şanzıman motor tasarımıyla mükemmel şekilde eşleştirilmiştir ve silindirlerin uzun kurs tasarımı düşük-orta aralıkta gücü artırır.
 • Krank miline takılan bağlantılı tipte bir dengeleyici mil, motor titreşimini azaltır ve sürüş konforunu artırır.
 • Yarım çift-beşikli şasi tasarımıyla motosikletin daha görünür ve ön plandaki özellikleri korunurken, çeşitli sürüş tarzları da büyük ölçüde desteklenmiştir.
 • Teleskopik ön çatallar gerek zorlu şehir sokaklarında gerekse açık yollarda yerden alınan darbeleri emerek yumuşak bir sürüş sağlar.
 • Arka süspansiyon işlevinin dışarıdan görülmeyen bir mono-şok sistem tarafından üstlenilmesi motosikletin tasarımını güçlendirir. Arka süspansiyon yedi yönde ayarlanabilir yay önyükü ile motosikletin çok yönlülüğünü artırır.
 • 5 yönde ayarlanabilir fren kolu, sürücünün fren kolu pozisyonunu ayarlamasına olanak tanır.
 • Çok işlevli gösterge panelinde çeşitli bilgiler görüntülenir. Ortada, büyük bir analog devir göstergesi ve kullanışlı bir dijital vites göstergesi yer alır. Gösterge panelinin sağ kısmında dijital LCD hız göstergesi, kilometre göstergesi, ikili günlük kilometre sayacı, saat, yakıt göstergesi, bakım aralığı göstergesi ve ayarlanabilir devir göstergesi, solda ise ek LED göstergeler bulunur.
 • Ön ve arka hidrolik disk frenler hem şehir sokaklarında hem de açık yollarda dengeli ve kontrollü frenleme sağlar.
 • Çeşitli yol koşullarında spor performans sağlamak için, dayanıklı üç ispitli 17 inç alüminyum jantlar ve yüksek yol tutuş özelliği sağlayan lastikler kullanılmıştır.
 • Keskin hatlara sahip far, zarif ve açılı yuvasından ön plana çıkarak belirgin bir görünüm ortaya çıkarır. 12V60/55 W parlak ana far ampulü, her iki tarafta bulunan konum lambalarıyla desteklenmiştir.
 • Cesur tasarımlı gövdeyle bütünleştirilen şık sinyal lambaları hakim bir ifade oluşturur. Büyüleyici sele arka kaplaması hacim ve keskinlik izlenimi verir.
 • 13,3 litre yakıt deposu uzun yolculuklara olanak tanır ve depoya konforlu ve güvenli oturma sağlayacak bir şekil verilmiştir.
 • Belirgin hatlara sahip sele, yakıt deposu ile zarif birlikteliğinden yükselerek yüksek konumlu bir artçı platformu oluşturur. Sele, 780 mm’lik düşük yüksekliğiyle konforlu ve kontrollü oturma sağlar ve aynı zamanda motosikletin cazibeli tasarımıyla bütünlük oluşturur.
 • Artçı tutunma demiri, artçılara rahatça tutunma olanağı tanır ve tekli sürüşte de araca şıklık kazandırır.

INAZUMA

TEKNİK BİLGİLER

Motor ve şanzıman
Motor tipi, soğutma sistemi 4 zamanlı, 2 silindirli, sıvı soğutmalı, SOHC
Silindir hacmi / çap X strok 248 cm3
Çap x Kurs 53.5 x 55.2 mm
Sıkıştırma oranı 11.5 : 1
Şanzıman 6 vitesli, sürekli geçmeli
Yakıt Deposu: 13.3 L
Elektrik sistemi
Ateşleme sistemiElektronik ateşleme (Transistörlü)
Boyutlar, ölçüler
Ölçüler (U / G / Y) 2145 mm / 760 mm / 1075 mm
Tekerlekler arası mesafe1430 mm
Sele yüksekliği780 mm
Sürüşe hazır boş ağırlık183 kg
Yürür aksam
SÜSPANSİYON:
Ön: Teleskopik, helezon yaylı, yağlı amortisörlü
Arka: Salıncaklı tip, helezon yaylı, yağlı amortisörlü
FRENLER:
Ön: Disk
Arka: Disk
LASTİKLER:
Ön 110/80-17 M/C 57H, şambriyelsiz
Arka 140/70-17 M/C 66H, şambriyelsiz
Garanti
Garanti süresi 2 yıl veya 30.000 km
Siyah
Kırmızı / Siyah (AY4)
Mavi Beyaz (AGQ)
İşbu Form yoluyla doldurduğunuz kişisel bilgileriniz, iradi beyanınız doğrultusunda; Suzuki Motorlu Araçlar Pazarlama A.Ş. (Suzuki) ve “www.suzuki.com.tr” internet sitesinde adı geçen Suzuki yetkili satıcı ve servislerimiz tarafından düzenlenen kampanyalar, yeni araç, yedek parça, aksesuar tanıtımları, bakım hatırlatmaları, marka ortaklıkları ve yol yardım bilgilendirmeleri, satış, pazarlama ve showroom aktiviteleri, özel gün kutlamaları, satış ve servis memnuniyet anketi vb. sair memnuniyet ve kalite amaçlı bilgilendirme ve pazarlama faaliyetlerinde size daha iyi hizmet verebilmek için SMS, e-posta, telefon, posta kanallarımızda kullanılacaktır. İşbu form ile bizimle paylaştığınız kişisel verileriniz, “www.suzuki.com.tr” internet sitemizde yer alan aydınlatma metnindeki prensiplere göre işlenecek ve aktarılacaktır. Kişisel verilerinize ilişkin hak ve talepleriniz ile ilgili detaylı bilgiye “www.suzuki.com.tr” internet sitesinden ulaşabilirsiniz.