Paylaş:

Şehirdeki Fırtına

İyi tasarlanıp üretilen bir motosiklet hem sürücünün tarzını hem de yaşanan zamanı yansıtabilir. Suzuki INAZUMA tam olarak bu motosiklettir. Japoncada yıldırım anlamına gelen INAZUMA, heyecan verici tasarımı ile tüm beklentinizi karşılar

 • 248 cm3 , sıvı soğutmalı, SOHC, sıralı 2 silindirli motor, çeşitli sürüş koşullarına uygunluk için düşük-orta devir aralığında kullanıcı dostu özelliklere sahiptir.
 • Yakıt enjeksiyon sistemi, yakıt tüketimini ve emisyonları azaltmak için, yakıt hacmini ve enjeksiyon zamanlamasını çeşitli sensörlerden alınan bilgiler doğrultusunda elektronik olarak sürüş koşullarına en uygun değerlere ayarlar.
 • Bu özellik aynı zamanda rölanti kararlılığının iyileştirilmesine ve neredeyse doğrusal bir gaz kelebeği tepkisi elde edilmesine de katkıda bulunur ve dengeli bir performans sağlar.
 • Altı vitesli şanzıman motor tasarımıyla mükemmel şekilde eşleştirilmiştir ve silindirlerin uzun kurs tasarımı düşük-orta aralıkta gücü artırır.
 • Krank miline takılan bağlantılı tipte bir dengeleyici mil, motor titreşimini azaltır ve sürüş konforunu artırır.
 • Yarım çift-beşikli şasi tasarımıyla motosikletin daha görünür ve ön plandaki özellikleri korunurken, çeşitli sürüş tarzları da büyük ölçüde desteklenmiştir.
 • Teleskopik ön çatallar gerek zorlu şehir sokaklarında gerekse açık yollarda yerden alınan darbeleri emerek yumuşak bir sürüş sağlar.
 • Arka süspansiyon işlevinin dışarıdan görülmeyen bir mono-şok sistem tarafından üstlenilmesi motosikletin tasarımını güçlendirir. Arka süspansiyon yedi yönde ayarlanabilir yay önyükü ile motosikletin çok yönlülüğünü artırır.
 • 5 yönde ayarlanabilir fren kolu, sürücünün fren kolu pozisyonunu ayarlamasına olanak tanır.
 • Çok işlevli gösterge panelinde çeşitli bilgiler görüntülenir. Ortada, büyük bir analog devir göstergesi ve kullanışlı bir dijital vites göstergesi yer alır. Gösterge panelinin sağ kısmında dijital LCD hız göstergesi, kilometre göstergesi, ikili günlük kilometre sayacı, saat, yakıt göstergesi, bakım aralığı göstergesi ve ayarlanabilir devir göstergesi, solda ise ek LED göstergeler bulunur.
 • Ön ve arka hidrolik disk frenler hem şehir sokaklarında hem de açık yollarda dengeli ve kontrollü frenleme sağlar.
 • Çeşitli yol koşullarında spor performans sağlamak için, dayanıklı üç ispitli 17 inç alüminyum jantlar ve yüksek yol tutuş özelliği sağlayan lastikler kullanılmıştır.
 • Keskin hatlara sahip far, zarif ve açılı yuvasından ön plana çıkarak belirgin bir görünüm ortaya çıkarır. 12V60/55 W parlak ana far ampulü, her iki tarafta bulunan konum lambalarıyla desteklenmiştir.
 • Cesur tasarımlı gövdeyle bütünleştirilen şık sinyal lambaları hakim bir ifade oluşturur. Büyüleyici sele arka kaplaması hacim ve keskinlik izlenimi verir.
 • 13,3 litre yakıt deposu uzun yolculuklara olanak tanır ve depoya konforlu ve güvenli oturma sağlayacak bir şekil verilmiştir.
 • Belirgin hatlara sahip sele, yakıt deposu ile zarif birlikteliğinden yükselerek yüksek konumlu bir artçı platformu oluşturur. Sele, 780 mm’lik düşük yüksekliğiyle konforlu ve kontrollü oturma sağlar ve aynı zamanda motosikletin cazibeli tasarımıyla bütünlük oluşturur.
 • Artçı tutunma demiri, artçılara rahatça tutunma olanağı tanır ve tekli sürüşte de araca şıklık kazandırır.

INAZUMA

Teknik Bilgiler

Motor ve şanzıman
Motor tipi, soğutma sistemi 4 zamanlı, 2 silindirli, sıvı soğutmalı, SOHC
Silindir hacmi / çap X strok 248 cm3
Çap x Kurs 53.5 x 55.2 mm
Sıkıştırma oranı 11.5 : 1
Şanzıman 6 vitesli, sürekli geçmeli
Yakıt Deposu: 13.3 L
Elektrik sistemi
Ateşleme sistemi Elektronik ateşleme (Transistörlü)
Boyutlar, ölçüler
Ölçüler (U / G / Y) 2145 mm / 760 mm / 1075 mm
Tekerlekler arası mesafe 1430 mm
Sele yüksekliği 780 mm
Sürüşe hazır boş ağırlık 183 kg
Yürür aksam
SÜSPANSİYON:
Ön: Teleskopik, helezon yaylı, yağlı amortisörlü
Arka: Salıncaklı tip, helezon yaylı, yağlı amortisörlü
FRENLER:
Ön: Disk
Arka: Disk
LASTİKLER:
Ön 110/80-17 M/C 57H, şambriyelsiz
Arka 140/70-17 M/C 66H, şambriyelsiz
Garanti
Garanti süresi 2 yıl veya 30.000 km


Bu veriler teknik özellikler ve standart ya da opsiyonel olarak sunulan donanımlar hakkında bilgi verir. Görsellerdeki araçlar Türkiye'de satılan araçlardan donanım açısından farklılık gösterebilir. Suzuki Motorlu Araçlar Pazarlama A.Ş., araçların model, teknik özellik, standart ya da opsiyonel olarak sunulan donanım ve renklerinde haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Sitede yer alan renklerin ton ve parlaklıkları gerçek renklere göre değişiklik gösterebilir. Bu nedenlerle donanım, teknik özellik, açıklama ve görseller ile satışa sunulan araçlar arasında farklılıklar bulunabilir. Bu site, içinde belirtilen özelliklere ilişkin bir taahhüt teşkil etmez. Satın almak istediğiniz aracın özellikleri hakkında güncel ve doğru bilgiye ulaşmak için yetkili satıcılarımızdan bilgi almanızı rica ederiz.

Siyah
Kırmızı / Siyah (AY4)
Mavi Beyaz (AGQ)
Suzuki Motorlu Araçlar Pazarlama A.Ş ve onun altındaki markalar ile ona bağlı online portaller ile işbirliği yapılan markalara ait ürün ve hizmetler ile ilgili bülten, kampanya ve promosyonlara yönelik e-posta/SMS/ telefon almak istiyorum.