Paylaş:

Safkan Spor Roadster

Supersport efsanesinin küllerinden safkan bir spor roadster doğuyor. GSX-S1000 ABS, gerçek heyecan için tasarlanan motosiklet. GSX-R1000 ABS'in orijinal motorunu ve tasarımının mirası olan bu heyecan verici makine, mükemmel performansı ellerinizin altında hissetmenizi sağlıyor. Onu caddelere çıkarın. Ne konfordan ne de güçten vazgeçin. Spor motosikletin ötesine geçin. Safkan spor bir roadster sürün

  • GSX-S1000 ABS’in Motor Kumanda Modülü (ECM) en yeni teknolojilerle donatılmıştır ve spor sürüş için optimize edilmiş ayarlara sahiptir. ECM'nin kontrolü altındaki önemli teknolojilerden biri GSX-R efsanesinin her zaman bir parçası olmuş olan Suzuki Çift Gaz Kelebeği Valfi (SDTV) sistemidir. SDTV verimli performans ve düzgün güç dağıtımı elde edilmesine yardımcı olur.
  • GSX-S1000 ABS, 2005-2008 yılları arasındaki GSX-R1000'de efsane haline gelen dört zamanlı, sıvı soğutmalı, DOHC, 999 cm3 , sıralı dört silindirli motorun cadde versiyonuna sahiptir. Yeniden optimize edilen bu müthiş motor, düzgün gaz tepkisi ve kontrollü bir anlık hızlanma sağlar. Böylece sürücüsünde adeta adrenalin patlamasına neden olan müthiş bir performans deneyimi yaşatır.
  • GSX-S1000, 2014 GSX-R1000'le aynı üst seviye, radyal monte Brembo tek gövdeli kaliperlere sahiptir. Kaliperlerin her birinde, güçlü bir durdurma kuvveti için 310 mm kayar monte disk üzerine etki eden dört adet karşılıklı 32 mm piston yer alır. Kilitlenme Önleyici Fren Sistemi (ABS) sert frenleme sırasında bile sürücünün yön kontrolünü sürdürmesini sağlar. Tekerlek hızlarını tekerlek dönüşü başına 50 kez izler ve durma gücünü mevcut çekiş gücüyle eşleştirir. ABS Kumanda Birimi, motosikleti atikliğini negatif etkilememesi için kompakt, hafif tasarlanmıştır. Not 1: Islak yol, gevşek veya düzgün olmayan zemin şartlarında yol yüzeyi koşullarına bağlı olarak, ABS'li bir aracın frenleme mesafesi ABS'siz bir araca göre daha uzun olabilir. ABS viraj alırken frenleme nedeniyle tekerleklerin kaymasını önlemez.
  • Suzuki'nin gelişmiş çekiş kontrol sistemi, sürücünün farklı koşullarda gazı daha güvenli şekilde kontrol edebilmesini sağlar, böylece, spor sürüşü daha keyifli ve daha az yorucu hale getirir. Sistem ön ve arka tekerlek hızlarını, gaz kelebeği konum sensörünü, krank konumu sensörünü ve vites konumu sensörünü saniyede tam 250 kez kontrol eder. Patinaj tespit ettiğinde ateşleme zamanlamasını kontrol ederek motor çıkışını düşürür. Sistemin motor çıkış kontrolü o kadar düzgün ve doğaldır ki, sürüş keyfini asla etkilemez. Sürücü, sistemi 3 moddan birine ayarlayabilir veya kapatabilir. Modlar hassasiyet bakımından değişir. Birinci mod sistemden minimum müdahale ile spor sürüş almak içindir. İkinci mod tipik yol koşulları için ideal bir denge sağlar. Üçüncü mod kötü koşullarda sürüş için maksimum çekiş kontrolü sağlar. Not: Çekiş kontrol sistemi hiçbir koşul altında sürücünün gaz kontrolünün yerini alamaz. Sürücü bir viraja girerken veya fren yaparken aşırı hızdan dolayı çekiş kaybını önleyemez. Ayrıca, ön tekerleklerin tutuşu kaybetmesini de engelleyemez.
  • Gösterge bütünü hafif, parlaklığı ayarlanabilir bir LCD ekran şeklindedir. Okunabilecek göstergeler hız göstergesi, devir göstergesi, kilometre sayacı, çift yol sayacı, vites konumu, soğutma suyu sıcaklıkları, sürüş menzili, ortalama yakıt tüketimi, anlık yakıt tüketimi, çekiş kontrolü ve bir saat bulunur. Beyaz arka ışık geceleri mükemmel görülebilirlik sağlar. Ekranın kenarlarında, sinyal lambaları, uzun far, arıza, ABS, çekiş kontrolü, soğutma suyu sıcaklığı ve yağ basıncı için LED göstergeler bulunmaktadır.

Teknik Bilgiler

Motor ve şanzıman
Motor tipi, soğutma sistemi 4 zamanlı, 4 silindirli, sıvı soğutmalı, DOHC
Silindir hacmi / çap X strok 999 cm3
Çap x Kurs 73.4 mm x 59.0 mm
Sıkıştırma oranı 12.2 : 1
Şanzıman 6 vitesli, sürekli kavraşma
Yakıt Deposu: 17.0 L
Elektrik sistemi
Ateşleme sistemi Elektronik ateşleme (Transistörlü)
Boyutlar, ölçüler
Ölçüler (U / G / Y) 2115 mm / 795 mm / 1080 mm
Tekerlekler arası mesafe 1460 mm
Sele yüksekliği 810 mm
Sürüşe hazır boş ağırlık 209 kg
Yürür aksam
SÜSPANSİYON:
Ön: Ters teleskopik, helezon yaylı, yağlı amortisörlü
Arka: Bağlantılı tip, sarmal yay, yağlı
FRENLER:
Ön: Disk, çift
Arka: Disk
LASTİKLER:
Ön 120/70ZR17M/C (58W), şambrelsiz
Arka 190/50ZR17M/C (73W), şambrelsiz
Garanti
Garanti süresi 2 yıl veya 30.000 km


Bu veriler teknik özellikler ve standart ya da opsiyonel olarak sunulan donanımlar hakkında bilgi verir. Görsellerdeki araçlar Türkiye'de satılan araçlardan donanım açısından farklılık gösterebilir. Suzuki Motorlu Araçlar Pazarlama A.Ş., araçların model, teknik özellik, standart ya da opsiyonel olarak sunulan donanım ve renklerinde haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Sitede yer alan renklerin ton ve parlaklıkları gerçek renklere göre değişiklik gösterebilir. Bu nedenlerle donanım, teknik özellik, açıklama ve görseller ile satışa sunulan araçlar arasında farklılıklar bulunabilir. Bu site, içinde belirtilen özelliklere ilişkin bir taahhüt teşkil etmez. Satın almak istediğiniz aracın özellikleri hakkında güncel ve doğru bilgiye ulaşmak için yetkili satıcılarımızdan bilgi almanızı rica ederiz.

Mavi - Siyah
Mavi
Suzuki Motorlu Araçlar Pazarlama A.Ş ve onun altındaki markalar ile ona bağlı online portaller ile işbirliği yapılan markalara ait ürün ve hizmetler ile ilgili bülten, kampanya ve promosyonlara yönelik e-posta/SMS/ telefon almak istiyorum.