Paylaş:

Akıllı Ve Şehirli

Şehirde hayat 7 gün 24 saat devam eder.Her an, özel birşey vaat eder. Her köşede gerçekleşmeyi bekleyen yeni bir deneyim vardır.Tüm ihtiyacınız olan onu bulma özgürlüğüdür.İşte bu özgürlük, BURGMAN 200 / ABS olarak karşınızda.Tıpkı şehir gibi BURGMAN da özgürlük kokar.İhtiyacınız olan her şey için akıllıca tasarlanmış alana sahiptir.İki tekerlekli şehir hayatının ne kadar rahat olabileceğini kendiniz görün. Özgürlüğün tadına varın.

  • Sıvı soğutmalı, yakıt enjeksiyonlu motor şehir trafiğinde sürekli yüksek performans sunar.Yakıt enjeksiyon sistemi üstün yanma verimliliği sağlar ve böylece sorunsuz marş, daha yüksek yakıt verimliliği ve akıcı güç elde edilir.
  • 2 pistonlu kalipere sahip 240 mm'lik ön disk ve tek pistonlu kalipere sahip 240 mm'lik arka disk etkili bir fren performansı sağlar.Ön ve arka disk frenler opsiyonel Kilitlenmeyi Önleyici Fren sistemi (ABS) ile sunulur. Sistem tekerlek hızı izler ve fren gücünü mevcut çekişe uygun hale getirir.
  • Geniş ön cam, sizi rüzgardan,böceklerden ve tozdan koruyarak rahatlığınızı garanti eder.Ön camın altında bulunan hava oluğu rüzgar türbülanısı azaltır ve konforu artırır.
  • İnce ayarlı süspansiyona sahip hafif şasi BURGMAN'a şehir trafiğinde kolay manevra kabiliyeti sağlar ve konforlu bir sürüşü garanti eder.
  • İki ön eşya bölmesi 7 litrelik bir kapasite sunar.Bunlardan biri kontak anahtarıyla kilitlenebilirken diğeri kolay erişim için basmalı bir kapağa sahiptir.Alt taraftaki kilitli saklama bölmesinde ise elektronik cihazlarınızı şarj edebileceğiniz 12V DC bir priz vardır.
  • Her şeyden haberdar olmanızı sağlamak için, büyük analog göstergelerin arasına saati, yağ değiştirme göstergesini, Eco Drive göstergesini ve ortalama yakıt tüketiminizi gösteren bir dijital ekran yerleştirilmiştir.
  • İnce gövde, şehir trafiğinde kolay hareket etmenizi sağlar.Alçak bir sele ve ayak şekline uygun tasarlanmış zemin panelleri kolayca yere basmanıza yardımcı olur.ayrıca 10.5 litrelik yakıt deposu sürüş menzilinizi şehrin her köşesine uzatır. Dörtlü flaşörler şehir yollardında kolaylık sağlar."P" konumu ise BURGMAN'ı sinyalleri ve arka lambası yanar halde park etmenize imkan tanır.
  • 41 litrelik geniş sele altı saklama bölmesi tam iki kaska yetecek kapasiteye sahiptir.Bir de geceleri kolaylık sağlayan lambası vardır.
  • Ayağınızın şekline uygun tasarlanmış, zemin panelleri ayaklarınızı yere basmanızı kolaylaştırır.
  • Keskin hatlı ikili farlar cesur ve zarif bir görünüme sahiptir ve önümüzdeki yolu kusursuz biçimde görmenizi sağlar.

Teknik Bilgiler

Motor ve şanzıman
Motor tipi, soğutma sistemi 4 zamanlı, tek silindirli, sıvı soğutmalı, SOHC
Silindir hacmi / çap X strok 200 cm3
Çap x Kurs 69 mm x 53.4 mm
Sıkıştırma oranı 11.0 : 1
Şanzıman CVT
Yakıt Deposu: 10.5 L
Elektrik sistemi
Ateşleme sistemi Elektronik ateşleme (Transistörlü)
Boyutlar, ölçüler
Ölçüler (U / G / Y) 2055 mm / 740 mm / 1355 mm
Tekerlekler arası mesafe 1465 mm
Sele yüksekliği 735 mm
Sürüşe hazır boş ağırlık 163 kg
CO2 (g/km) 76
Yakıt Tüketimi 3.2
Yürür aksam
SÜSPANSİYON:
Ön: Teleskopik, helezonik, yağ sıkıştırmalı
Arka: Salıncak kollu, helezonik, yağ sıkıştırmalı
FRENLER:
Ön: Disk
Arka: Disk
LASTİKLER:
Ön 110 / 90-13M / C 56P
Arka 130 / 70-12 / C 62P
Garanti
Garanti süresi 2 yıl veya 30.000 km


Bu veriler teknik özellikler ve standart ya da opsiyonel olarak sunulan donanımlar hakkında bilgi verir. Görsellerdeki araçlar Türkiye'de satılan araçlardan donanım açısından farklılık gösterebilir. Suzuki Motorlu Araçlar Pazarlama A.Ş., araçların model, teknik özellik, standart ya da opsiyonel olarak sunulan donanım ve renklerinde haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Sitede yer alan renklerin ton ve parlaklıkları gerçek renklere göre değişiklik gösterebilir. Bu nedenlerle donanım, teknik özellik, açıklama ve görseller ile satışa sunulan araçlar arasında farklılıklar bulunabilir. Bu site, içinde belirtilen özelliklere ilişkin bir taahhüt teşkil etmez. Satın almak istediğiniz aracın özellikleri hakkında güncel ve doğru bilgiye ulaşmak için yetkili satıcılarımızdan bilgi almanızı rica ederiz.

BEYAZ
MAT SİYAH
GÜMÜŞ
Suzuki Motorlu Araçlar Pazarlama A.Ş ve onun altındaki markalar ile ona bağlı online portaller ile işbirliği yapılan markalara ait ürün ve hizmetler ile ilgili bülten, kampanya ve promosyonlara yönelik e-posta/SMS/ telefon almak istiyorum.