Paylaş:

Ruhunu Özgürleştir!

653 cm3 yakıt enjeksiyonlu motoru ve yenilikçi tarzıyla Bandit 650SA hayranlık dolu bakışları üstünüzde topluyor. Büyük oranda güçlendirilmiş, hassas şekilde tasarlanmış şasi. İsteğe bağlı kilitleme önleyici fren sistemi (ABS). Bandit 650SA’nın çok yönlü performansıyla herkesin gözü sizde olacak.

 • 656 cm3 4 silindirli sıvı soğutmalı motor hassas bir şekilde ayarlanmış güç ve tork dengesi ve düzgün, hassas bir gaz tepkisi sağlar.
 • Bandit 650SA'nın motorunun simetrik tasarımı korunmuştur (merkez kam tahriki) ve çarpıcı bir siyah son kat boya ile hayranlık dolu bakışları üzerinize çekecek şekilde tasarlanmıştır.
 • Çift üstten kam mili, düzgün çalışma ve yüksek devirlerde pozitif supap etkinleştirmesi için doğrudan supap fincanlarının üzerine etki eder.
 • Suzuki Kompozit Elektrokimyasal Malzemeden (SCEM) silindir kaplaması ısı transferini ve segman sızdırmazlığını arttırır, üfleme ve mekanik kayıpları azaltır.
 • Suzuki Çift Gaz Kelebeği Valfi (SDTV) yakıt enjeksiyon sistemi, gücün düzgün bir şekilde sağlanmasını etkili bir şekilde arttırır.
 • Hidrolik kavrama etkinleştirme sistemli 6 vitesli şanzıman, kolay kavrama kolu çekişi için tasarlanmıştır.
 • 130 mm tekerlek hareketine ve ayarlanabilir yay ön yüküne sahip yumuşak ön çatallar. Kademeli, yüksek oranlı bir bağlantı sistemine ve ayarlanabilir tepme sönümlemeye ve yay ön yüküne sahip tek amortisörlü arka süspansiyon.
 • 310 mm diskli ve karşılıklı 4 pistonlu kaliperli ön frenler; 240 mm diskli ve çift pistonlu kaliperli arka fren.
 • Kilitlenme Önleyici Fren Sistemi (ABS) tekerlek hızını izler ve durma gücünü mevcut çekiş gücüyle eşleştirir. (sadece Bandit 650SA).
 • Gidonlar, çatallarla paralel olarak birbirinden 10mm mesafede olan iki konumdan birine ayarlanabilir.
 • Ters çevrilebilir ara parçaları kullanarak, sele yüksekliği 20mm kaldırılabilir veya indirilebilir.
 • Kavrama kolu ve ön fren kolunun her ikisi de, gidonlara yaklaştırarak veya uzaklaştırarak 4 yönde ayarlanabilir.
 • Analog devir göstergesi, LCD dijital hız göstergesi, yakıt göstergesi ve saat, vites konumu ve diğer göstergelerin tümü şık bir mahfaza içindedir.
 • Uzun ve kısa çok yansıtıcılı farlar ve her iki tarafta küçük eşyalar için saklama gözleriyle, aerodinamik açıdan verimli grenajlar.
 • Daha şık farlar ve tasarımı güncellenen diğer gövde parçaları ile vurgulanan, füturistik tasarım.

Teknik Özellikler

Motor tipi 4 zamanlı, 4 silindirli, sıvı soğutmalı, DOHC
Motor Hacmi 656 cm3
Çap x Kurs 65.5 mm x 48.7 mm
Sıkıştırma Oranı 11.5 : 1
Şanzıman 6 vitesli, sürekli kavraşma
Toplam Uzunluk 2145 mm
Toplam Genişlik 780 mm
Toplam Yükseklik 1230 mm
Aks Aralığı 1470 mm
Yerden Yükseklik 135 mm
Sele Yüksekliği 790 / 810 mm
Yüksüz Ağırlık 250 kg
Süspansiyon
Ön   Teleskopik, sarmal yay, yağlı
Arka   Bağlantılı tip, sarmal yay, yağlı
Marş sistemi Elektrikli / Kolay marş (Easy Start)
Frenler
Ön   Disk, çift
Arka   Disk
Lastikler
Ön   120/70ZR17M/C (58W), şambrelsiz
Arka   160/60ZR17M/C (69W), şambrelsiz
Ateşleme Tipi Elektronik ateşleme (Transistörlü)
Yakıt Deposu 19 L
Garanti 2 yıl veya 30.000 km
Beyaz (YPA)
Siyah (YAY)
İşbu Form yoluyla doldurduğunuz kişisel bilgileriniz, iradi beyanınız doğrultusunda; Suzuki Motorlu Araçlar Pazarlama A.Ş. (Suzuki) ve “www.suzuki.com.tr” internet sitesinde adı geçen Suzuki yetkili satıcı ve servislerimiz tarafından düzenlenen kampanyalar, yeni araç, yedek parça, aksesuar tanıtımları, bakım hatırlatmaları, marka ortaklıkları ve yol yardım bilgilendirmeleri, satış, pazarlama ve showroom aktiviteleri, özel gün kutlamaları, satış ve servis memnuniyet anketi vb. sair memnuniyet ve kalite amaçlı bilgilendirme ve pazarlama faaliyetlerinde size daha iyi hizmet verebilmek için SMS, e-posta, telefon, posta kanallarımızda kullanılacaktır. İşbu form ile bizimle paylaştığınız kişisel verileriniz, “www.suzuki.com.tr” internet sitemizde yer alan aydınlatma metnindeki prensiplere göre işlenecek ve aktarılacaktır. Kişisel verilerinize ilişkin hak ve talepleriniz ile ilgili detaylı bilgiye “www.suzuki.com.tr” internet sitesinden ulaşabilirsiniz.