Paylaş:

Aradığınız Herşey Onda


 • 100 km’de 1,96 lt yakıt tüketimi
 • 20,6 lt'lik, sele altı bir tam kask ve ekstra eşya saklama alanı
 • 9 Ps güç, 8,6 Nm tork
 • 97 kg ağırlık
 • 5,2 litre yakıt kapasitesi ile tam 265 km menzil
 • 113 cc enjeksiyonlu motor
 • 14 inç jantlar
 • İnce yapılı gövde

Her Koşulda Çok Yönlülük

Suzuki Address, sizi daima beklentilerinizin ötesine taşıyacak. Kişiliğinizi yansıtacak, dikkat çekici tasarımıyla, şık bir motosikletten çok daha fazlasına sahip olacaksınız. O, nefes kesici hızlanma performansı, ideal yakıt ekonomisi, kaskınız ve sürüş aksesuarlarınız için geniş alan sağlayan 20,6 litrelik bagaj bölmesiyle, tüm seyahatlerinizi heyecan verici hale getirecek çok yönlü bir motosiklet.

  Sele altı saklama alanı

  Kapalı kaskınızı*, yağmurluğunuzu ve diğer eşyalarınızı, ek alan ve rahatlık için tasarlanmış 20.6 litrelik geniş aksesuar bölmesinde saklayın.

  Not

 • Kasklar ve bagaj öğeleri sadece açıklama amacıyla gösterilmiştir.
 • Belirli şekillerdeki kasklar sele altı saklama alanı girmeyebilir.
 • Saklama bölmelerine kırılgan, değerli, tehlikeli veya ısıya duyarlı eşyalar yerleştirmeyin.

  Çift kask kancası

  Sol ve sağ taraftaki takviyeli kancalar, park sırasında kaskın asılmasına olanak tanır ve kullanışlılık sağlar.

  Büyük yakıt deposu (265 km menzil)

  5.2 litre kapasiteli büyük bir yakıt deposuna ve 1,96 L / 100 km* yakıt verimliliğine sahip motor, Suzuki Address’e tek depoyla 265 km gibi şaşırtıcı bir menzil sağlar.

  Not

 • Suzuki tarafından WMTC modunda ölçülmüştür.
 • Yakıt tüketimi koşullara göre değişebilir.

Donanımlar

Ön iç cep

Sol (600 ml) ve sağ (500 ml) saklama bölmeleri, sağ cebin üzerine saklanmış anahtar işlevi düzeniyle birlikte bolca alan sağlar. (Toplam maksimum ağırlık 1,5 kg)

Kullanışlı kanca

Bu kullanışlı ve dayanıklı kancaya çeşitli poşetlerinizi ve kaskınızı asabilirsiniz. (Maksimum ağırlık 1,5 kg)

Kapaklı anahtar ve sele açma tertibatı

Anahtar deliği motosikletin çalınmasını önlemek için kapakla gizlenmiştir. Sele altı saklama bölmesine ana kontak anahtarı deliği kullanılarak kolayca erişilebilir ve böylece sele bölmesini açmak için anahtar kullanılması gerekmez.

Mükemmel Yakıt Ekonomisi: WMTC’de 1,96 L / 100 km

Yeni tasarlanmış 113 cm3 motor, etkili hızlanma ve yüksek yakıt verimliliği sağlar. SUZUKI’nin performansı kanıtlı kompakt scooter motorları arasında en düşük tüketimi sağlayan bu dikkat çekici motor, ADDRESS’e performans ve yakıt verimliliği bakımından yeni ufuklar kazandırır. İdeal supap açısı ve emme ağzı tasarımı, akıllı yakıt enjeksiyon sistemi, yeni tasarlanmış kam mili ve külbütör kolu, Suzuki Address'i güçlü ve ekonomik olduğu kadar, son derece sessiz bir araç haline de getirir.

Yeni yakıt enjeksiyon sistemi

Gaz kelebeği konumu, motor devri, atmosfer basıncı, emme basıncı, motor sıcaklığı ve susturucu O2 değerleri sensörler tarafından hassas şekilde tespit edilir ve bu veriler ECU’da toplanır. Suzuki Address’in ECU'su verileri gerçek zamanlı olarak işleyerek sürüş koşullarına en uygun olan yakıtı hesaplar. Emme ve egzos supap açıları düzenlenerek maksimum verim elde edilmiştir.

Enjektör

Yakıt enjeksiyon deliklerinin sayısı artırılarak, daha küçük zerreli ve daha verimli bir yakıt enjeksiyonu sağlanmıştır.

1,96 L / 100 km yakıt tüketimi*

Yanmayı iyileştirmek için, yanma odasındaki yanma hızını kontrol altına almanız gerekir. Suzuki mühendisleri türbülans hareketine odaklanarak yanma verimliliğini artırmıştır. Türbülans hareketi, hava-yakıt karışımının emme ağzından yanma odasına girdiği anda oluşan girdaplı akıştır. Bu çalışma sayesinde egzos supap başı ve emme ağzı yüzeylerinin en uygun hale getirilmesiyle yakıt verimliliği artırılmıştır. *Suzuki tarafından WMTC ölçümü

Piston

Performansı etkileyen motor sürtünmesi önemli oranda azaltılmıştır.

Piston segmanı

Düşük gerilmeli piston segmanı, sürtünme kaybını azaltmaktadır.

Yağ tahliye deliği

Suzuki Address, GSX-R1000 ve MotoGP™ makinelerinde kullanılan aynı yağ deliklerine sahiptir. Yağ kontrol segmanındaki alttan çentikli delikler yağ dolaşım verimliliğinin artırılmasına katkıda bulunur.

Kam mili

Gelişmiş tasarıma sahip kam profili, gürültüyü azaltırken yakıtın yanma verimliliğini de önemli ölçüde artırır.

Külbütör kolu

Külbütör kolundaki masuralı rulmanlar, kol ile kam mili arasındaki sürtünmeyi azaltarak güç kaybını da azaltır ve motor verimliliğini artırır.

Yağ pompası

Düşük sürtünmeli motor parçalarının daha az yağa ihtiyacı vardır. Bu durum daha hafif ve kompakt bir yağ pompası gerektirir.

Konfor

Sürüş pozisyonu

Address'te aerodinamik unsurlar konfor göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Ayrıca, Suzuki Address’in ayak zemini bölgesi ayak pozisyonunuzu ayarlamanız için yeterli zemine sahiptir.

İçi hafif alüminyum jant

İçi hafif yapıya sahip spor görünümlü alüminyum döküm jantlar dayanıklılığı artırır ve hem toplam ağırlığın azaltılmasına katkıda bulunur hem de ayırt edici bir görünüm katar.
Suzuki Address’in kusursuz zarifliğe sahip dinamik görünümünden etkilenmemek neredeyse imkansızdır. Ve bu global tasarım sadece şehrinizin sokaklarında değil, yakın veya uzak, gittiğiniz her yerde etkileyici bir görünüme sahiptir.

Far

Dikkat çekici bir yapıya sahip geniş far, kol muhafazasına akıllı bir şekilde entegre edilmiştir ve siyah şık kaplama ön kısma hem keskin hem de zarif bir görünüm kazandırır.

Gövde karakter çizgisi

Hassas şekilde tasarlanmış kenarlar bacak siperliğine ve çamurluğa kadar gövde boyunca uzanan ince çizgiler, canlılık ve enerji ile ön plana çıkmanızı sağlayan eşsiz bir genç bir ruhu yansıtır.

Geniş ayak zemini

Geniş ayak zemini her boyuttaki ayakkabılar için bolca alan içerir.

Kademeli ayak zeminleri

Ayağın yerleşim rahatlığı için, ayağın zemine temas ettiği bölgeye girinti verilmiştir.

Yan ayak kilitleme sistemi

Yan ayak indirilmiş konumdayken kontak çevrilemez.

Arka fren kilit sistemi

Arka freni uygulanmış konumda kilitlemek mümkündür. Bu özellik, yan ayak üzerine park edildiğinde aracın dengesini sağlamak açısından da yararlıdır.

Arka taşıyıcı

Yüksek kapasiteli bir arka taşıyıcı standart donanım olarak verilir ve çanta taşıyıcıya kolayca takılabilir. (Maksimum ağırlık 5 kg)

Orijinal Aksesuarlar

  Not

 • SUZUKI MOTOR CORPORATION tüm Suzuki Orijinal Aksesuarları'na önceden bildirmeksizin herhangi bir geliştirme ve tasarım değişikliği uygulama ve herhangi bir aksesuarı kullanımdan kaldırma hakkına sahiptir.
 • Bazı Suzuki Orijinal Aksesuarları yerel standartlar veya yasalara uygun olmayabilir. Lütfen sipariş sırasında yerel SUZUKI YETKİLİ SATICINIZLA görüşerek durumdan emin olun.
 • Gerçek renkler bu katalogda gösterilenden farklı olabilir.

Siperlik

Geniş siperlik, kol muhafazasının kenarlarına uygun olacak şekilde özel olarak tasarlanmıştır. Siperlik yüksekliği, sürücüyü rüzgardan korurken engelsiz bir görüş elde edilmesine olanak tanır.

El koruması

Ellerinizi fırlayan küçük taşlar ve başka parçacıklardan korumanıza yardımcı olur. Sürücünün ellerine rüzgar çarpmasını en düşük seviyeye indirir.

Arka üst kutu

GIVI® tarafından üretilen yüksek kapasiteli üst kutu, arka taşıyıcı ile donatılabilir. Minder dolgu malzemesi, artçının sırtın üst kutuya temas ettiği bölgeye ideal şekilde yerleştirilmiştir. Suzuki logosu ile süslenmiştir.

Arka taşıyıcı

Arka taşıyıcı bir orijinal aksesuar üst kutu ile donatılabilir.

İç muhafaza

İç muhafaza, aksesuar kutusundaki eşyaların çizilme ve başka hasarlardan korumasına yardımcı olmak için koruyucu malzeme ile kaplanmıştır.

Stickerlar

Gövdedeki özel çizgi çıkartmalar ve ince çizgili tekerlekler Suzuki Address'in etkileyici spor görünümüne katkıda bulunur.

Teknik Özellikler

Motor tipi 4 zamanlı, 1 silindirli, hava soğutmalı, SOHC
Motor Hacmi 113 cm3
Çap x Kurs 51.0 x 55.2 mm
Sıkıştırma oranı 9.4 : 1
Şanzıman CVT
Toplam Uzunluk: 1845 mm
Toplam Genişlik 655 mm
Toplam Yükseklik 1095 mm
Aks Ağırlığı 1260 mm
Yerden Yükseklik 120 mm
Sele yüksekliği 755 mm
Yüksüz Ağırlık 97 kg
SÜSPANSİYON:
Ön: Teleskopik, sarmal yay, yağlı
Arka: Salıncaklı tip, sarmal yay, yağlı
FRENLER:
Ön: Disk
Arka: Kampana
LASTİKLER:
Ön 80/90-14 M/C 40P
Arka 90/90-14 M/C 46P
Ateşleme Tipi Elektronik Ateşleme (Transistörlü)
Marş Sistemi Elektronik ve viteste marş
Yakıt Sistemi Yakıt enjeksiyonu
Yakıt Deposu 5.2 L
Garanti süresi 2 yıl veya 30.000 km


Bu veriler teknik özellikler ve standart ya da opsiyonel olarak sunulan donanımlar hakkında bilgi verir. Görsellerdeki araçlar Türkiye'de satılan araçlardan donanım açısından farklılık gösterebilir. Suzuki Motorlu Araçlar Pazarlama A.Ş., araçların model, teknik özellik, standart ya da opsiyonel olarak sunulan donanım ve renklerinde haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Sitede yer alan renklerin ton ve parlaklıkları gerçek renklere göre değişiklik gösterebilir. Bu nedenlerle donanım, teknik özellik, açıklama ve görseller ile satışa sunulan araçlar arasında farklılıklar bulunabilir. Bu site, içinde belirtilen özelliklere ilişkin bir taahhüt teşkil etmez. Satın almak istediğiniz aracın özellikleri hakkında güncel ve doğru bilgiye ulaşmak için yetkili satıcılarımızdan bilgi almanızı rica ederiz.

SİYAH
BEYAZ
MAVİ
Suzuki Motorlu Araçlar Pazarlama A.Ş ve onun altındaki markalar ile ona bağlı online portaller ile işbirliği yapılan markalara ait ürün ve hizmetler ile ilgili bülten, kampanya ve promosyonlara yönelik e-posta/SMS/ telefon almak istiyorum.