HABERLER

TEST SÜRÜŞ GÜNLERİ DEVAM EDİYOR

Suzuki Türkiye test sürüş günleriyle motosiklet tutkunlarının odak noktası oldu!  Motosiklet severler ilk hafta sonu Tekirdağ Polat Motor’da test sürüşü gerçekleştirdiler.

 

YENİ 2017 Suzuki V-Strom 650, Suzuki SV650 ve Suzuki Address scooter modellerinin test sürüşü etkinliği önümüzdeki hafta da devam ediyor.  

Sabah 10:00’dan akşam 18:00’a kadar tüm motosiklet severlere açık olan bu etkinliklerde motosiklet tutkunları hayallerindeki Suzuki modellerini yakından tanıma ve test etme fırsatı buluyorlar.

 

Test sürüşü tarihleri:

 

10 Haziran Cumartesi BALIKESİR

 

SUZUKİ TEST SÜRÜŞÜ;

EFE OTOMOTİV

Atatürk Mahallesi Harman Sok. No: 2/A BALIKESİR

 

 

13 Haziran Salı İZMİR

 

SUZUKİ TEST SÜRÜŞÜ;

ALSANCAK OTOMOTİV

Akçay Cad. No: 258/1 35410 İZMİR

 

 

17 Haziran Cumartesi BURSA

SUZUKİ TEST SÜRÜŞÜ;

CEKETÇİLER OTOMOTİV

Barış Mah. İzmir Yolu No: 210 – Ataevler BURSA

 İşbu Form yoluyla doldurduğunuz kişisel bilgileriniz, iradi beyanınız doğrultusunda; Suzuki Motorlu Araçlar Pazarlama A.Ş. (Suzuki) ve “www.suzuki.com.tr” internet sitesinde adı geçen Suzuki yetkili satıcı ve servislerimiz tarafından düzenlenen kampanyalar, yeni araç, yedek parça, aksesuar tanıtımları, bakım hatırlatmaları, marka ortaklıkları ve yol yardım bilgilendirmeleri, satış, pazarlama ve showroom aktiviteleri, özel gün kutlamaları, satış ve servis memnuniyet anketi vb. sair memnuniyet ve kalite amaçlı bilgilendirme ve pazarlama faaliyetlerinde size daha iyi hizmet verebilmek için SMS, e-posta, telefon, posta kanallarımızda kullanılacaktır. İşbu form ile bizimle paylaştığınız kişisel verileriniz, “www.suzuki.com.tr” internet sitemizde yer alan aydınlatma metnindeki prensiplere göre işlenecek ve aktarılacaktır. Kişisel verilerinize ilişkin hak ve talepleriniz ile ilgili detaylı bilgiye “www.suzuki.com.tr” internet sitesinden ulaşabilirsiniz.