HABERLER

SUZUKİ İLE TEST SÜRÜŞ GÜNLERİNE DAVETLİSİNİZ

SUZUKİ İLE TEST SÜRÜŞ GÜNLERİNE DAVETLİSİNİZ

Suzuki Türkiye yaz döneminin başlangıcıyla beraber test sürüş günlerini başlattı. Motosiklet severler ilk hafta sonu Tekirdağ Polat Motor’da test sürüşü gerçekleştirdiler.

27 Mayıs 2017 tarihinde Tekirdağ Polat Motor’da başlayan test sürüşüne yoğun bir ilgi oldu. Yaklaşık 300 kişinin yer aldığı test sürüşü etkinliğinde motosiklet sevenler YENİ 2017 Suzuki V-Strom 650, Suzuki SV650 ve Suzuki Address scooter modellerini test etme fırsatını buldular.

Sabah 10:00’dan akşam 18:00’a kadar tüm motosiklet severlere açık olan bu etkinlikte motosiklet tutkunları hayallerindeki Suzuki modellerini yakından tanıma, deneme fırsatı buldu.

Test sürüş günleri devam ediyor!

Siz de yeni 2017 Suzuki V-Strom 650, Suzuki SV650 ve Suzuki Address scooter modellerini test etmek ve eğlenceli bir test sürüş etkinliğine dahil olmak istiyorsanız çeşitli illerde gerçekleşmeye devam edecek etkinlikler için bizi takipte kalın!Suzuki Motorlu Araçlar Pazarlama A.Ş ve onun altındaki markalar ile ona bağlı online portaller ile işbirliği yapılan markalara ait ürün ve hizmetler ile ilgili bülten, kampanya ve promosyonlara yönelik e-posta/SMS/ telefon almak istiyorum.