HEMEN BAŞVUR

MOTOSİKLET AŞKININ ADRESİ : SUZUKI!

Görselde belirtilen kampanya 31 Ağustos 2019 tarihine kadar, Suzuki yetkili satıcılarından satın alınan Address 110, GSX-R 125, GSX 250R ve GSX-S 125 modellerini kapsamaktadır.Kampanya Bonus, World, Finans, Axess ve Paraf kartlarında geçerlidir.GSX250R modelinde kredi kartı yerine yapılacak peşin alımlarda 2.000 TL indirim yapılacaktır.

TEKLİF ALMA FORMU

Ad soyad *
Telefon *
E-Posta *
İl
İlçe
Tercih Edilen Tarih
Tercih Edilen Model *
Tercih Edilen İl *
Tercih Edilen Bayi *
Güvenlik Kodu Güvenlik Kodu
İşbu Form yoluyla doldurduğunuz kişisel bilgileriniz, iradi beyanınız doğrultusunda; Suzuki Motorlu Araçlar Pazarlama A.Ş. (Suzuki) ve “www.suzuki.com.tr” internet sitesinde adı geçen Suzuki yetkili satıcı ve servislerimiz tarafından düzenlenen kampanyalar, yeni araç, yedek parça, aksesuar tanıtımları, bakım hatırlatmaları, marka ortaklıkları ve yol yardım bilgilendirmeleri, satış, pazarlama ve showroom aktiviteleri, özel gün kutlamaları, satış ve servis memnuniyet anketi vb. sair memnuniyet ve kalite amaçlı bilgilendirme ve pazarlama faaliyetlerinde size daha iyi hizmet verebilmek için SMS, e-posta, telefon, posta kanallarımızda kullanılacaktır. İşbu form ile bizimle paylaştığınız kişisel verileriniz, “www.suzuki.com.tr” internet sitemizde yer alan aydınlatma metnindeki prensiplere göre işlenecek ve aktarılacaktır. Kişisel verilerinize ilişkin hak ve talepleriniz ile ilgili detaylı bilgiye “www.suzuki.com.tr” internet sitesinden ulaşabilirsiniz.
Suzuki Motorlu Araçlar Pazarlama A.Ş ve onun altındaki markalar ile ona bağlı online portaller ile işbirliği yapılan markalara ait ürün ve hizmetler ile ilgili bülten, kampanya ve promosyonlara yönelik e-posta/SMS/ telefon almak istiyorum.