HEMEN BAŞVUR

V-STORM 250

*Görselde belirtilen kampanyalar stoklarla sınırlı olup, Suzuki Motorlu Araçlar Paz. A.Ş. kampanya içeriğinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

*Görselde yer alan görsel standart olmayan ilave aksesuar içerebilir ve donanım özellikler, seçilen versiyona göre farklılıklar gösterebilir.

*Görselde bulunan aksesuar indirimleri, V-Strom 250 alımlarında geçerlidir.

*9’lu aksesuar paketi; Arka Üst Çanta, Yan Çanta Seti, Çanta Taşıma Aparatı, Yan Çanta Sabitleme, Orta Sehpa, Depo Üstü Sabitleme, Depo Üstü Çanta, Elcik Koruma, Kilit Setini kapsar.

*5’li aksesuar paketi; Arka Üst Çanta, Çanta Taşıma Aparatı, Orta Sehpa, Elcik Koruma ve Kilit Setini kapsar

TEKLİF ALMA FORMU

Ad soyad *
Telefon *
E-Posta *
İl
İlçe
Tercih Edilen Tarih
Tercih Edilen Model *
Tercih Edilen İl *
Tercih Edilen Bayi *
Güvenlik Kodu Güvenlik Kodu
İşbu Form yoluyla doldurduğunuz kişisel bilgileriniz, iradi beyanınız doğrultusunda; Suzuki Motorlu Araçlar Pazarlama A.Ş. (Suzuki) ve “www.suzuki.com.tr” internet sitesinde adı geçen Suzuki yetkili satıcı ve servislerimiz tarafından düzenlenen kampanyalar, yeni araç, yedek parça, aksesuar tanıtımları, bakım hatırlatmaları, marka ortaklıkları ve yol yardım bilgilendirmeleri, satış, pazarlama ve showroom aktiviteleri, özel gün kutlamaları, satış ve servis memnuniyet anketi vb. sair memnuniyet ve kalite amaçlı bilgilendirme ve pazarlama faaliyetlerinde size daha iyi hizmet verebilmek için SMS, e-posta, telefon, posta kanallarımızda kullanılacaktır. İşbu form ile bizimle paylaştığınız kişisel verileriniz, “www.suzuki.com.tr” internet sitemizde yer alan aydınlatma metnindeki prensiplere göre işlenecek ve aktarılacaktır. Kişisel verilerinize ilişkin hak ve talepleriniz ile ilgili detaylı bilgiye “www.suzuki.com.tr” internet sitesinden ulaşabilirsiniz.
Suzuki Motorlu Araçlar Pazarlama A.Ş ve onun altındaki markalar ile ona bağlı online portaller ile işbirliği yapılan markalara ait ürün ve hizmetler ile ilgili bülten, kampanya ve promosyonlara yönelik e-posta/SMS/ telefon almak istiyorum.