V-STORM 250

*Görselde belirtilen kampanyalar stoklarla sınırlı olup, Suzuki Motorlu Araçlar Paz. A.Ş. kampanya içeriğinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

*Görselde yer alan görsel standart olmayan ilave aksesuar içerebilir ve donanım özellikler, seçilen versiyona göre farklılıklar gösterebilir.

*Görselde bulunan aksesuar indirimleri, V-Strom 250 alımlarında geçerlidir.

*9’lu aksesuar paketi; Arka Üst Çanta, Yan Çanta Seti, Çanta Taşıma Aparatı, Yan Çanta Sabitleme, Orta Sehpa, Depo Üstü Sabitleme, Depo Üstü Çanta, Elcik Koruma, Kilit Setini kapsar.

*5’li aksesuar paketi; Arka Üst Çanta, Çanta Taşıma Aparatı, Orta Sehpa, Elcik Koruma ve Kilit Setini kapsar

SİZİ ARAYALIM

Adınız *
Soyadınız *
E-mail *
Telefon *

6563 sayılı kanun ve bu kanuna dayanılarak çıkarılan yönetmelik kapsamında Suzuki’den ticari elektronik ileti almayı kabul ediyorum.

Onaylıyorsanız lütfen iletişim tercihlerinizi belirtiniz.

Yukarıdaki formda yer alan kişisel verileriniz Suzuki Motorlu Araçlar Pazarlama A.Ş tarafından 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ikincil mevzuata uygun olarak işlenmektedir. Veri işleme amaçları, hukuki sebepler, alıcılar ve haklarınızla ilgili bilgilerin yer aldığı KVKK bilgilendirme metnini okuyunuz

Suzuki Motorlu Araçlar Pazarlama A.Ş ve onun altındaki markalar ile ona bağlı online portaller ile işbirliği yapılan markalara ait ürün ve hizmetler ile ilgili bülten, kampanya ve promosyonlara yönelik e-posta/SMS/ telefon almak istiyorum.