HEMEN BAŞVUR

BU YAZ SUZUKI KEYFİ BİR BAŞKA!

• Plaka, ruhsat, trafik sigortası, plaka harçları ve Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) fiyata dahil değildir
• Suzuki Motorlu Araçlar Paz. A.Ş model, teknik özellik, renk, donanım ve fiyatları önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.
• Yasal düzenlemelerle belirlenen ÖTV indirimi gibi avantajlar, yasalarda yapılacak değişikliklere tabi olarak haber vermeksizin değişebilir.
• İlanda yer alan görsel standart olmayan ilave aksesuar içerebilir ve donanım özellikleri, seçilen versiyona göre farklılıklar gösterebilir.
• İlgili fırsat 30.06.2019 tarihine kadar geçerlidir

TEKLİF ALMA FORMU

Ad soyad *
Telefon *
E-Posta *
İl
İlçe
Tercih Edilen Tarih
Tercih Edilen Model *
Tercih Edilen İl *
Tercih Edilen Bayi *
Güvenlik Kodu Güvenlik Kodu
İşbu Form yoluyla doldurduğunuz kişisel bilgileriniz, iradi beyanınız doğrultusunda; Suzuki Motorlu Araçlar Pazarlama A.Ş. (Suzuki) ve “www.suzuki.com.tr” internet sitesinde adı geçen Suzuki yetkili satıcı ve servislerimiz tarafından düzenlenen kampanyalar, yeni araç, yedek parça, aksesuar tanıtımları, bakım hatırlatmaları, marka ortaklıkları ve yol yardım bilgilendirmeleri, satış, pazarlama ve showroom aktiviteleri, özel gün kutlamaları, satış ve servis memnuniyet anketi vb. sair memnuniyet ve kalite amaçlı bilgilendirme ve pazarlama faaliyetlerinde size daha iyi hizmet verebilmek için SMS, e-posta, telefon, posta kanallarımızda kullanılacaktır. İşbu form ile bizimle paylaştığınız kişisel verileriniz, “www.suzuki.com.tr” internet sitemizde yer alan aydınlatma metnindeki prensiplere göre işlenecek ve aktarılacaktır. Kişisel verilerinize ilişkin hak ve talepleriniz ile ilgili detaylı bilgiye “www.suzuki.com.tr” internet sitesinden ulaşabilirsiniz.
Suzuki Motorlu Araçlar Pazarlama A.Ş ve onun altındaki markalar ile ona bağlı online portaller ile işbirliği yapılan markalara ait ürün ve hizmetler ile ilgili bülten, kampanya ve promosyonlara yönelik e-posta/SMS/ telefon almak istiyorum.