GÜVENLİ SÜRÜŞ EĞİTİMİ TALEP FORMU

EĞİTİME BİREYSEL BAŞVURUDA BULUNMAK İÇİN LÜTFEN BAŞVURU FORMUNU DOLDURUNUZ !


Ad soyad *
Doğum Tarihiniz*
Telefon *
E-Posta *
İl *
Cinsiyetiniz
Motosiklet ehliyetiniz var mı?
 
Motosiklet kullanım deneyiminiz var mı?
 
Deneyiminiz var ise; Kaç yıldır aktif olarak motosiklet kullanıyorsunuz?
Hangi marka ve CC motosiklet kullandınız?
Hiç motosiklet eğitimi aldınız mı?
Eğitim aldıysanız ne tür ve hangi aşamada aldınız?
Motosiklet sahibi iseniz; markası ve modelini belirtiniz
Bu eğitimden beklentileriniz nedir?
Güvenlik Kodu Güvenlik Kodu

ÖĞRENCİ SÜRÜŞ EĞİTİM SÖZLEŞMESİ

Madde 1. SÖZLEŞMENİN KONUSU

Sürüş eğitimi alacak öğrencinin, kendisine veya Adarat’a veya Suzuki Motorlu Araçlar Pazarlama A.Ş.’ye (“Suzuki”) ait motosikletlerin eğitim amaçlı test/deneme sürüşü için öğrenciye teslim edilmesi ve buna dair esaslar işbu Sözleşme’nin konusunu oluşturur.Madde 2. MOTOSİKLETLERİN KULLANIMI

Öğrenci düzenlenen eğitim aktivitesine kendi rızası ile katıldığını kabul eder.

Eğitime katılan öğrenci yaptığı kazalardan kendisi sorumlu olduğunu ve doğacak tüm maddi manevi ve fiziki zararlardan kendisinin sorumlu olduğunu ve 3. şahıslara ve çevreye vereceği zararları kendisinin karşılayacağını kabul eder.

Öğrenci, eğitim sürüşü aktivitesini gerçekleştirecek düzeyde sağlık durumumun iyi olduğunu, aracın kontrolünü zorlaştıracak ve yol sürüşlerinde tehlike yaratacak herhangi bir sağlık sorununun ya da engelinin olmadığını, ehliyet almak için gerekli görüş sağlığına sahip olduğunu beyan eder.

Öğrenci, sürüş eğitimine katılmak, sürüşü sürdürmek veya yarıda bırakmak konusunda kararları kendi verecek ve bunların neticesinde tamamen kendi sorumlu olacağını kabul eder.

Öğrenci, hareketlerinin kendine, başkalarına veya çevreye zarar verecek, kendinin ve/veya başkalarının can ve mal güvenliğini tehlikeye sokacak bir duruma gelmesi halinde eğitim yetkilileri tarafından bu sürüşten ihraç edilebileceğini bilir ve bu durumu kabul ve beyan eder.

Öğrenci, sürüş sırasında eğitmenler tarafından bildirilecek sözlü ve yazılı tüm talimatlara harfiyen uyacağını, tüm kanun, yönetmelik, yönerge ve talimatlara uygun olarak hareket edeceğimi kabul ve beyan eder.

Eğitimler sadece Suzuki ve Piaggio markalarına ait 250cc altı motorlarla verilmektedir. Öğrenciler kendi motorları ile eğitim almayacaklardır.

Öğrenciler isterse kendi ekipmanları ile eğitim alabileceklerdir. (Kask, mont vs.) eksik malzemeleri burada tamamlanacaktır.

Öğrenci, sürüş sırasında kendi veya üçüncü kişilerin kasıt veya ihmali veya dikkatsizliği nedeniyle, gerek kendisini gerek üçüncü kişilerin uğrayabileceği ve vücut bütünlüğünü etkileyecek her türlü yaralanmalar dahil tüm zararları ve tedavi masraflarını somut olaya göre kendisinin karşılayacağını, bu nedenle ADARAT’ ın veya Suzuki’nin hiç bir suretle hukuki ve cezai sorumluluğunun bulunmayacağını kabul ve beyan eder.

Öğrenci, aşağıda yazılı iletişim bilgilerimin ADARAT ve SUZUKI MOTORLU ARAÇLAR PAZ. A.Ş. tarafından kullanılmasına izin verir.

İşbu metinde yer alan her bir madde tarafımca okunup dikkatlice değerlendirildikten ve bunlarla ilgili gerekli açıklamaların yetkililerce yapıldıktan sonra özgür irademle iş bu eğitimi almaya karar vermiş bulunmaktayım.

KATILIMCININ :
Adı / Soyadı :

Telefon no :

E-mail Adresi :

İkamet İli / İlçesi :

Mevcut Kullandığı Motosiklet Marka ve Model ve Model yılı :

Tarih :

İmza :

Acil durumda aranılacak kişi :

Adı / Soyadı :

Telefon :

Hüküm ve Koşullar

www.suzuki.com.tr web sitesinin mülkiyeti, Suzuki Motorlu Araçlar Pazarlama A.Ş.’ye aittir.

Suzuki’nin sunucuları, IP adresinizi esas alarak sitemizi ziyaret için kullandığınız bilgisayarı veya başka cihazı tanımlar. Kişisel bilgilerinizin dışındaki “domain name”, “e-mail adresi” gibi bilgilerinizi depolar.

Bayilerimiz, tüketiciler ve web sitemizi ziyaret eden diğer kişilerle ilgili her türlü bilginin gizliliği, Suzuki için son derecede önemlidir. Bilgileriniz üçüncü kişilerle paylaşılmaz.

Verdiğiniz bilgiler, aksini talep etmediğiniz takdirde, ürünler ve hizmetlerimiz ile ilgili bilgileri sunmak ve sizinle bu konularda iletişime geçmek için kullanılacaktır. Ürün ve hizmetler ile bedelleri gibi konularda göndereceğimiz mesajları almak istemediğiniz ve bu talebinizi www.suzuki.com.tr adresine girerek bildirdiğiniz takdirde, bu talebiniz derhal yerine getirilecektir.

Web sitemizdeki bilgi ve materyallerin olduğu gibi aktarıldığını, web sitemizin veya yönlendirilen sitelerin kullanılması, metin, grafik, resim, vs. materyallerin indirilmesi sırasında, saldırılara/virüslere karşı gerekli bütün önlemlerin alınması gerektiği, bu gerekliliğe uyulmadığı takdirde Suzuki ve çalışanlarının hukuki ve cezai sorumluluğunun olmayacağı konusunda sizleri önemle uyarmaktayız.

Yasa ve diğer mevzuat hükümleri, web sitemizi ziyaretinizde, sitemizdeki bilgilere erişim ile sınırlı haklar vermektedir. Sitemizde bulunan ve fikri ve sınai haklar konusu olan, marka, logo, amblem, vs. bilgi ve materyalleri izinsiz kullananlara, yetkili merciler tarafından hukuki ve cezai yaptırımlar uygulanabilir.

Web sitemize gönderilen bütün bilgi, yazışma, vs. Suzuki web sitesi ve diğer ziyaretçiler tarafından kullanılabilecektir.
Yasal koşullulukları kabul ediyorum.
İşbu Form yoluyla doldurduğunuz kişisel bilgileriniz, iradi beyanınız doğrultusunda; Suzuki Motorlu Araçlar Pazarlama A.Ş. (Suzuki) ve “www.suzuki.com.tr” internet sitesinde adı geçen Suzuki yetkili satıcı ve servislerimiz tarafından düzenlenen kampanyalar, yeni araç, yedek parça, aksesuar tanıtımları, bakım hatırlatmaları, marka ortaklıkları ve yol yardım bilgilendirmeleri, satış, pazarlama ve showroom aktiviteleri, özel gün kutlamaları, satış ve servis memnuniyet anketi vb. sair memnuniyet ve kalite amaçlı bilgilendirme ve pazarlama faaliyetlerinde size daha iyi hizmet verebilmek için SMS, e-posta, telefon, posta kanallarımızda kullanılacaktır. İşbu form ile bizimle paylaştığınız kişisel verileriniz, “www.suzuki.com.tr” internet sitemizde yer alan aydınlatma metnindeki prensiplere göre işlenecek ve aktarılacaktır. Kişisel verilerinize ilişkin hak ve talepleriniz ile ilgili detaylı bilgiye “www.suzuki.com.tr” internet sitesinden ulaşabilirsiniz.
"EĞİTİMLERDE, EĞİTİM FİRMASI TARAFINDAN SAĞLANAN MOTOSİKLETLERLE EĞİTİM VERİLMEKTEDİR. EĞİTİME KENDİ KASK, MONT, ELDİVEN VE KORUMALI PANTOLONUNUZLA GELEBİLİRSİNİZ. BELİRTİLEN EKİPMANLARA SAHİP DEĞİLSENİZ EKİPMANLAR TARAFIMIZDAN VERİLECEKTİR. KUMAŞ PANTOLON, ŞORT, KÖSELE AYAKKABILAR EĞİTİM İÇİN UYGUN DEĞİLDİR."

"EĞİTİM KAPSAMINDA İLERİ SÜRÜŞ EĞİTİMİ VERİLMEMEKTEDİR. İLERİ SÜRÜŞ EĞİTİMİ, SÜRÜŞ DENEYİMİ 5.000 KM ÜZERİNDE OLAN MOTOSİKLET SÜRÜCÜLERİ İÇİN VERİLEN EĞİTİMDİR."

EĞİTİM ALACAK ÖĞRENCİLERE AŞAĞIDAKİ 3 FARKLI EĞİTİM SEVİYESİNDEN SADECE 1 TANESİ YARIM GÜN ÜCRETSİZ OLARAK VERİLECEKTİR. HER ÖĞRENCİNİN BİR ADET ÜCRETSİZ EĞİTİM HAKKI BULUNMAKTADIR.

VERİLECEK EĞİTİM SEVİYELERİ ;

CBT 1- HENÜZ MOTOSİKLET KULLANMAYA HENÜZ BAŞLAMAMIŞ, EHLİYETLİ VEYA EHLİYETSİZ, VEYA 500 KM’DEN AZ SÜRÜŞ TECRÜBESI OLAN MOTOSİKLET SÜRÜCÜ ADAYLARINA YÖNELİK BAŞLANGIÇ EĞİTİMİDİR.

CBT 2- MOTOSİKLET SÜRÜŞ TECRÜBESİ MAKSİMUM 2.000 KM OLAN, ÇOK FAZLA TRAFİK TECRÜBESİ OLMAYAN MOTOSİKLET SÜRÜCÜLERİNE YÖNELİK EĞİTİMDİR.

CBT 3- MOTOSİKLET SÜRÜŞ TECRÜBESİ MİNİMUM 2.000 KM - MAKSİMUM 5.000 KM OLAN, ANCAK KENDİSİNİ DAHA DA GELİŞTİRMEK İSTEYEN MOTOSİKLET SÜRÜCÜLERİNE YÖNELİK EĞİTİMDİR.
 
Suzuki Motorlu Araçlar Pazarlama A.Ş ve onun altındaki markalar ile ona bağlı online portaller ile işbirliği yapılan markalara ait ürün ve hizmetler ile ilgili bülten, kampanya ve promosyonlara yönelik e-posta/SMS/ telefon almak istiyorum.